Soukromý výlet do Santo Dominga z Punta Cana

Přijďte objevit bohatou historii Santo Dominga na našem soukromém výletu z Punta Cany!

Soukromý výlet do Santo Dominga z Punta Cana
Budete mít k dispozici svého vlastního průvodce, řidiče a dodávku. Dokonce si můžete vybrat čas vyzvednutí (v rozumných mezích) a sdělit nám své zvláštní požadavky, abychom výlet přizpůsobili právě vám!


Tento kulturní výlet do hlavního města, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, Vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Během této úžasné historické cesty navštívíte:

 • Jeskyně "Los Tres Ojos", tři jezera vytvořená v dávných dobách vápencovou erozí. Zde vás přivítá náš anglicky mluvící průvodce, který vás bude doprovázet po celou dobu v Santo Domingu.
 • Palác Alcázar de Colón, postavený v roce 1509 Diegem Kolumbem, synem Kryštofa Kolumba, když se stal guvernérem Indií. Na vlastní kůži pocítíte historii této nádherné koloniální budovy, která nyní slouží jako muzeum.
 • Calle las Damas, nejstarší ulice Nového světa, jejíž počátky sahají až do roku 1502. Projdeme se po Calle las Damas, jako se po ní procházela manželka Diega Kolumba, Marie de Toledo. Budete uchváceni historickou architekturou této ulice a představíte si, jak asi vypadal život v koloniálních dobách.
 • Nechte se uchvátit velkolepostí katedrály María La Menor, první katedrály v Americe, postavené v letech 1523-1540. Považuje se za místo posledního odpočinku Kryštofa Kolumba..
 • Během výletu uvidíte i Maják Kolumba, postavený ve tvaru latinského kříže jako velký pomník na počest tohoto slavného mořeplavce, a moderní prezidentský palác.
 • Ponořte se do živé atmosféry dominikánského trhu, kde budete mít možnost výhodně nakoupit a můžete si vyzkoušet i smlouvání.
 • Navštívíme také Casa Reales, bývalý palác guvernéra a sídlo španělské vlády v Karibiku, který se později za diktatury Trujilla stal prezidentským palácem.
 • Národní pantheon je další důležitou zastávkou našeho výletu, protože slouží jako místo posledního odpočinku mnoha dominikánských hrdinů. Tato nádherná budova, původně kostel ve vlastnictví španělských jezuitů v koloniálních dobách, nyní stojí jako symbol národní hrdosti a cti.
 • Užijte si panoramatický výhled na pevnost Ozama, nejstarší vojenskou památku v Americe a jednu z prvních staveb koloniálního města.
 • Výlet také zahrnuje návštěvu proslulého Muzea jantaru a řemeslného trhu, kde najdete jedinečné suvenýry a dárky. Budete mít také volný čas na nákupy na ulici El Conde, jedné z nejoblíbenějších nákupních oblastí v Santo Domingu.
 • Kromě klimatizované dodávky, průvodce a řidiče zahrnuje náš soukromý výlet do Santo Dominga z Punta Cany také oběd v oblíbené místní restauraci a vstupné na všechny výše uvedené památky.
 • Nepropásněte tuto příležitost k objevení bohaté historie a kultury Santo Dominga na našem soukromém městském výletě. Rezervujte si místo hned a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky!
 • Co s sebou: opalovací krém, sluneční brýle, klobouk, fotoaparát, pohodlnou obuv, hotovost na nákupy. Pro vstup do katedrály je povinné mít zakrytá ramena a kolena.
Pokud potřebujete pomoc nebo si přejete rezervovat, kontaktujte nás pomocí červeného tlačítka níže:

Vaše spokojenost je pro nás důležitá!

Rezervujte si výlety s cestovní kanceláří, která je na TripAdvisor v Síni Slávy. Jsme hrdí na to, že poskytujeme, bezpečné a spolehlivé zážitky z cestování.

Bezpečné online rezervace!

Získejte okamžitou cenovou nabídku, rezervujte online nebo spravujte své výlety pomocí našeho zabezpečeného rezervačního systému.

Pohodlné a flexibilní!

Poskytujeme přepravu nejen z letiště do hotelu, ale také pro prakticky jakoukoli trasu v Dominikánské republice.