Výlety z Punta Cany v Českém Jazyce

Soukromý výlet do Santo Dominga

OSTROV SAONA – TROPICKÝ RÁJ S ČESKÝM PRŮVODCEM

Cena: 95 USD (dospělý), 48 USD (dítě)
Termín: STŘEDA

Ostrov Saona, ležící v Národním parku Cotubanamá, je tím pravým místem pro relaxaci.
Během výletu se můžete těšit na plavbu motorovým člunem až k „přírodnímu bazénu“, kde se vyskytují mořské hvězdice, odpočinek na ostrově Saona, který je vyhlášený svými nádhernými plážemi a tyrkysově modrou vodou a plavbu zpět katamaránem, kde se místní animátoři postarají o nezapomenutelný program.
Co s sebou: Plavky, ručník, opalovací krém, hotovost.

NÁRODNÍ PARK LOS HAITISES – S ČESKÝM PRŮVODCEM

Cena: 169 USD (dospělý), 99 USD (dítě)
Termín: PÁTEK

Pro všechny milovníky přírody! Dechberoucí plavba, během které spatříte různé druhy rostlin a živočichů, poplujete přes mangrovové lesy, navštívíte jeskyni s rytinami a malbami od původních indiánů – Taínů a v neposlední řadě si užijete koupání na ostrově Cayo Levantado, známém jako Bacardi Island.
Co s sebou: Plavky, ručník, opalovací krém, hotovost.

HISTORICKÉ SANTO DOMINGO – S ČESKÝM PRŮVODCEM

Cena: 95 USD (dospělý), 48 USD (dítě)
Termín: NEDĚLE

Hlavní město Dominikánské Republiky a perla Karibiku, to je Santo Domingo. Poznejte s naším průvodcem historické jádro města, zapsaného na seznam UNESCO. Můžete se těšit například na palác Diega Kolumba, Národní Pantheon, Calle Las Damas, Prezidentský Palác, Park Nezávislosti a mnoho dalších památek. Součástí výletu je i návštěva NP Tres Ojos.
Co s sebou: Pohodlnou obuv, hotovost.

OSTROV CATALINA – RÁJ PRO ŠNORCHLOVÁNÍ A POTÁPĚNÍ – S ČESKÝM PRŮVODCEM

Cena: 110 USD (dospělý), 55 USD (dítě)
Termín: SOBOTA

Program začíná návštěvou repliky italské vesnice z 16.století – Altos de Chavon, kde se nachází například kostel sv. Stanislava nebo amfiteátr, ve kterém vystupoval i Frank Sinatra. Poté se přesuneme do přístavu a poplujeme až k samotnému srdci Karibiku – ostrovu Catalina, kde budete mít volný čas na potápění, šnorchlování a odpočinek.
Co s sebou: Plavky, ručník, opalovací krém, hotovost

TIPICA DOMINICANA – PRAVÝ ŽIVOT DOMINIKÁNCŮ – S ČESKÝM PRŮVODCEM

Cena: 95 USD (dospělý), 48 USD (dítě)
Termín: ČTVRTEK

Nenáročný výlet, při kterém poznáte, jak žijí místní. Navštívíte farmu, ochutnáte exotické ovoce, kávu nebo kakao. Projedete se na koni, spatříte plantáže s cukrovou třtinou a v neposlední řadě nahlédnete do vesnické školy. Součástí výletu je i návštěva tržnice ve městě Higuey a koupání na pláži Macao.
Co s sebou: Plavky, ručník, opalovací krém, hotovost